I runda kwalifikacyjna Do startu w I rundzie kwalifikacyjnej uprawnione były 74 drużyny, z czego 37 było rozstawionych.

Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Twente 57.103 Borac Banja Luka 3.183 Lech Poznań 22.483 Liepājas Metalurgs 3.174 Rosenborg BK 20.935 Bangor City FC 3.049 IF Elfsborg 10.180 FC Differdange 03 2.966 Kalmar FF 7.180 Budapest Honvéd FC 2.950 FK Aktöbe 5.066 Sūduva Mariampol 2.875 St. Patrick’s Athletic 4.975 FK Jagodina 2.850 Stabæk 4.935 Myllykosken Pallo-47 2.826 FK Homel 4.641 KF Tirana 2.783 Metalurgi Rustawi 4.233 Olimpija Lublana 2.674 FK Sarajevo 4.183 FK Renowa 2.633 Bohemian F.C. 3.975 İnter Baku 2.491 FK Senica 3.974 Rudar Pljevlja 2.375 NK Osijek 3.774 KuPS Kuopio 2.326 FH 3.566 Szkendija Tetowo 2.133 Levadia Tallinn 3.533 Birkirkara FC 2.116 Piunik Erywań 3.441 EB/Streymur 2.033 Dacia Kiszyniów 3.349 Xəzər Lenkoran 1.991 FK Bakı 3.241

Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. MTK Hungária FC 1.950 Floriana FC 1.116 Metałurg Skopje 1.883 Þór Akureyri 1.066 FK Szawle 1.875 Ordabasy Szymkent 1.066 Zimbru Kiszyniów 1.849 Żetisu Tałdykorgan 1.066 JJK Jyväskylä 1.826 Nõmme Kalju 1.033 Flamurtari Vlora 1.783 NSÍ Runavík 1.033 Cliftonville F.C. 1.766 Portadown F.C. 1.016 Torpedo Kutaisi 1.733 CS Grevenmacher 0.966 FC Santa Coloma 1.700 Gandzasar Kapan 0.941 Llanelli AFC 1.549 Čelik Nikšić 0.875 Crusaders F.C. 1.516 USV Eschen/Mauren 0.800 Jeunesse Esch 1.466 Teuta Durrës 0.783 ND Mura 05 1.424 Víkingur Gøta 0.783 NK Celje 1.424 UE Santa Coloma 0.700 Daugava Dyneburg 1.424 Cefn Druids A.F.C. 0.549 FK Zeta 1.375 Szirak Giumri 0.441 ÍB Vestmannaeyja 1.316 SP La Fiorita 0.183 JK Narva Trans 1.283 AC Libertas 0.183 Hibernians 1.116

Pierwsze mecze

Rewanże

II runda kwalifikacyjna Do startu w II rundzie kwalifikacyjnej uprawnionych będzie 80 drużyn (w tym 37 zwycięzców I rundy), z czego 40 będzie rozstawionych.

drużyny, które awansowały z I rundy kwalifikacyjnej

Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Twente57.103 Asteras Tripolis 7.420 APOEL Nikozja 33.599 Bene Jehuda Tel Awiw 7.400 Sparta Praga 25.570 Kalmar FF7.180 Lech Poznań 22.483 İstanbul BB 7.115 Rosenborg BK 20.935 SV Ried 6.765 Anorthosis Famagusta 17.099 AIK Fotboll 5.680 BSC Young Boys 16.860 Aarhus GF 5.505 Viktoria Pilzno 14.070 Aalesunds FK 5.435 KAA Gent 12.480 Maccabi Netanja 5.400 Legia Warszawa 11.983 Servette FC 5.360 Lewski Sofia 11.850 Admira Wacker 5.265 FK Crvena zvezda 10.850 FK Aktöbe5.066 Metałurh Donieck 10.526 Ruch Chorzów 4.983 CSKA Sofia 10.350 St. Patrick’s Athletic4.975 IF Elfsborg 10.180 Spartak Trnawa 4.974 Anży Machaczkała 9.566 Tromsø IL 4.935 Vitesse 9.103 JJK Jyväskylä4.935 Rapid Bukareszt 8.764 Slaven Belupo 4.774 Slovan Bratysława 7.974 FK Homel 4.641 Hajduk Split 7.774 FK Vojvodina 4.350

Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Metalurgi Rustawi 4.233 NK Široki Brijeg 2.933 St. Johnstone 4.228 Skonto Ryga 2.924 FK Sarajevo 4.183 Sūduva Mariampol2.875 Naftan Nowopołock 4.141 Łokomotiw Płowdiw 2.850 Szachcior Soligorsk 4.141 Ordabasy Szymkent2.850 Þór Akureyri3.975 Myllykosken Pallo-472.826 FK Senica3.974 KF Tirana2.783 Inter Turku 3.826 Sligo Rovers 2.725 NK Osijek3.774 Olimpija Lublana2.674 FH 3.566 FK Renowa2.633 Levadia Tallinn3.533 İnter Baku2.491 Videoton FC 3.450 Szirak Giumri2.375 FK Zeta3.441 KuPS Kuopio2.326 Dacia Kiszyniów3.349 Portadown F.C. 2.133 ND Mura 053.241 Metałurg Skopje2.116 Čelik Nikšić3.183 Gandzasar Kapan 2.033 Liepājas Metalurgs3.174 Xəzər Lenkoran1.991 Zimbru Kiszyniów 3.049 Dila Gori 1.733 FC Differdange 032.966 Milsami Orgiejów 1.599 Budapest Honvéd FC2.950 Žalgiris Wilno 1.375

Pierwsze mecze

Rewanże

III runda kwalifikacyjna Do startu w III rundzie kwalifikacyjnej uprawnionych będzie 58 drużyn (w tym 40 zwycięzców II rundy), z czego 29 będzie rozstawionych.

drużyny, które awansowały z II rundy kwalifikacyjnej

Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Inter Mediolan 104.996 KRC Genk 16.480 Liverpool 90.882 Viktoria Pilzno14.070 Olympique Marsylia 85.835 Bursaspor 13.310 Twente57.103 CS Marítimo 12.569 Athletic Bilbao 47.837 KAA Gent12.480 APOEL Nikozja33.599 Rapid Wiedeń 12.265 Hannover 96 31.037 Legia Warszawa11.983 PAOK FC 27.920 FK Sarajevo11.850 Steaua Bukareszt 26.764 Dinamo Moskwa 11.066 Sparta Praga 25.570 FK Crvena zvezda10.850 Lech Poznań22.483 Metałurh Donieck10.526 Rosenborg BK20.935 ND Mura 0510.350 Heerenveen 20.103 IF Elfsborg10.180 Anorthosis Famagusta17.099 Anży Machaczkała 9.566 BSC Young Boys 16.860

Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Vitesse9.103 Dila Gori5.505 Omonia Nikozja 9.099 Aalesunds FK5.435 FK Mladá Boleslav 9.070 KuPS Kuopio 5.400 Arsenał Kijów 9.026 Servette FC5.360 Rapid Bukareszt8.764 Admira Wacker5.265 Videoton FC7.974 FK Aktöbe 5.066 Hajduk Split7.774 Ruch Chorzów 4.983 Asteras Tripolis 7.420 St. Patrick’s Athletic4.975 Bene Jehuda Tel Awiw 7.400 Spartak Trnawa4.974 Kalmar FF7.180 Tromsø IL4.935 Eskişehirspor7.115 FK Zeta4.935 SV Ried 6.765 Slaven Belupo4.774 Dundee United 6.228 FK Homel4.641 AIK Fotboll5.680 FK Vojvodina4.350 AC Horsens 5.505

Pierwsze mecze

Rewanże

Runda play-off Do startu w rundzie play-off uprawnionych będzie 62 drużyny (w tym 29 zwycięzców III rundy i 14 przegranych III rundy eliminacji Ligi Mistrzów), z czego 31 będzie rozstawionych.

drużyny, które awansowały z III rundy kwalifikacyjnej drużyny, które odpadły w III rundzie kwalifikacyjnej do LM

Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Inter Mediolan 104.996 Lazio29.996 Liverpool 90.882 PAOK FC 27.920 Olympique Marsylia 85.835 Steaua Bukareszt 26.764 Sporting CP82.069 Sparta Praga 25.570 CSKA Moskwa80.566 Rosenborg BK20.935 PSV Eindhoven76.103 Heerenveen 20.103 Girondins Bordeaux58.835 Trabzonspor19.810 Twente57.103 Dila Gori17.099 VfB Stuttgart55.037 Newcastle United16.882 Metalist Charków52.526 BSC Young Boys 16.860 Athletic Bilbao 47.837 Levante UD16.837 AZ Alkmaar44.103 KRC Genk 16.480 Club Brugge 35.480 Partizan Belgrad 14.350 APOEL Nikozja33.599 Viktoria Pilzno14.070 Hapoel Tel Awiw31.400 Dnipro14.026 Hannover 96 31.037

Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. FC Vaslui 13.764 FC Luzern6.360 Dinamo Bukareszt13.264 FC Midtjylland6.505 Bursaspor 13.310 AIK Fotboll5.680 Feyenoord 12.603 Slovan Liberec 5.570 CS Marítimo 12.569 Śląsk Wrocław 5.483 Rapid Wiedeń 12.265 HJK Helsinki 5.326 Legia Warszawa11.983 AC Horsens 5.505 Dinamo Moskwa 11.066 Tromsø IL4.935 FK Crvena zvezda10.850 Ekranas Poniewież 4.875 Sheriff Tyraspol 9.849 Molde FK 3.935 Anży Machaczkała 9.566 Videoton FC3.450 Debreceni VSC 7.950 F91 Dudelange 2.716 PAE Atromitos7.420 Neftçi PFK 2.241 Heart of Midlothian7.228 ND Mura 05 1.424 Motherwell 6.728 FK Zeta1.375 Lokeren6.480

Pierwsze mecze

Rewanże

Kategoria:Liga Europy UEFA (2012/2013)