I runda kwalifikacyjna Do startu w I rundzie kwalifikacyjnej uprawnione były 76 drużyny, z czego 38 było rozstawionych.
Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Rosenborg BK 16.835 Linfield F.C. 3.866 MŠK Žilina 15.841 Budapest Honvéd FC 3.850 Lewski Sofia 11.950 Valletta FC 3.791 Videoton FC 7.850 FC Differdange 03 3.675 FK Ventspils 6.658 Liepājas Metalurgs 3.658 Tromsø IL 6.335 Gefle IF 3.625 FK Aktöbe 6.191 Piunik Erywań 3.600 Dynama Mińsk 6.175 Zrinjski Mostar 3.566 St. Patrick’s Athletic 5.975 İnter Baku 3.550 Qarabağ FK 5.708 Skonto Ryga 3.458 FK Vojvodina 5.425 Sūduva Mariampol 3.408 Malmö FF 5.125 FC Vaduz 3.300 FK Sarajevo 5.066 Flora Tallinn 3.200 Astra Ploeszti 4.604 Xəzər Lenkoran 3.191 KR 4.583 HB Tórshavn 2.958 F91 Dudelange 4.425 Rudar Pljevlja 2.816 Inter Turku 4.201 Turun Palloseura 2.701 Dacia Kiszyniów 4.033 Breiðablik 2.583 Tallinna FCI Levadia 3.941 Botew Płowdiw 2.450
Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. NK Domžale 2.441 FC Tiraspol 1.533 Glentoran F.C. 2.366 Drogheda United 1.475 Metałurg Skopje 2.300 JK Narva Trans 1.441 Milsami Orgiejów 2.283 Gandzasar Kapan 1.350 NK Celje 2.191 Kruoja Pokroje 1.300 Torpedo Kutaisi 2.083 FK Astana 1.191 FK Teteks 2.050 KF Laçi 1.083 Irtysz Pawłodar 1.941 Teuta Durrës 1.083 Jeunesse Esch 1.925 Víkingur Gøta 1.083 Crusaders F.C. 1.866 Horizont Turnowo 1.050 FC Santa Coloma 1.850 Mladost Podgorica 1.050 Czichura Saczchere 1.833 UE Santa Coloma 0.850 Žalgiris Wilno 1.800 Kukësi 0.833 IFK Mariehamn 1.800 ÍF Fuglafjørður 0.566 Mika Erywań 1.600 Prestatyn Town 0.516 ÍB Vestmannaeyja 1.583 Airbus UK Broughton 0.516 Čelik Nikšić 1.550 Bala Town 0.516 Hibernians 1.541 SP La Fiorita 0.383 Sliema Wanderers 1.541 AC Libertas 0.383
Pierwsze mecze
Rewanże
II runda kwalifikacyjna Do startu w II rundzie kwalifikacyjnej uprawnionych będzie 80 drużyn (38 z poprzedniej rundy), z czego 40 będzie rozstawionych. drużyny, które awansowały z I rundy kwalifikacyjnej
Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Rubin Kazań 58.266 Slovan Liberec 7.745 Standard Liège 45.880 FC Thun 7.285 Hapoel Tel Awiw 29.575 Śląsk Wrocław 7.150 Sparta Praga 29.245 AO Ksanti 6.800 Lech Poznań 23.650 FK Ventspils6.658 Trabzonspor 21.400 Tromsø IL6.335 Aalborg BK 19.640 FK Aktöbe6.191 Anorthosis Famagusta 17.366 Dynama Mińsk6.175 Rosenborg BK16.835 Žalgiris Wilno5.975 MŠK Žilina15.841 Qarabağ FK5.708 Utrecht 13.945 FK Vojvodina5.425 Maccabi Hajfa 13.575 Szachcior Soligorsk 5.175 Irtysz Pawłodar11.950 IFK Göteborg 5.125 Sturm Graz 11.575 Malmö FF5.125 Omonia Nikozja 10.366 FK Sarajevo5.066 Czornomoreć Odessa 9.951 HNK Rijeka 4.916 Debreceni VSC 9.850 FK Mińsk 4.675 Hajduk Split 8.916 Petrolul Ploeszti 4.604 FK Crvena zvezda 8.425 Pandurii Târgu Jiu 4.604 Mladost Podgorica7.850 Astra Ploeszti4.604
Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. KR4.583 Zrinjski Mostar3.566 Milsami Orgiejów4.425 İnter Baku3.550 FK Senica 4.341 St. Johnstone 3.538 Víkingur Gøta4.201 Skonto Ryga3.458 Piast Gliwice 4.150 Beroe Stara Zagora 3.450 BK Häcken 4.125 Horizont Turnowo3.408 Hibernian 4.038 Dila Gori 3.333 Dacia Kiszyniów4.033 NK Široki Brijeg 3.316 Tallinna FCI Levadia3.941 Czichura Saczchere3.300 Lokomotiva Zagrzeb 3.916 Kukësi3.200 Linfield F.C.3.866 Xəzər Lenkoran3.191 Budapest Honvéd FC3.850 FK Jagodina 3.175 Strømsgodset IF 3.835 ÍB Vestmannaeyja2.958 Valletta FC3.791 AS Trenczyn 2.841 FC Honka 3.701 IL Hødd 2.835 Olimpija Lublana 3.691 Rudar Pljevlja2.816 FC Differdange 033.675 Jeunesse Esch2.701 Prestatyn Town3.658 Breiðablik2.583 Gefle IF3.625 Derry City 2.475 Piunik Erywań3.600 Botew Płowdiw2.450
Pierwsze mecze
Rewanże
III runda kwalifikacyjna Do startu w III rundzie kwalifikacyjnej uprawnionych będzie 58 drużyn (40 z poprzedniej rundy), z czego 29 będzie rozstawionych. drużyny, które awansowały z II rundy kwalifikacyjnej
Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. VfB Stuttgart 59.922 Swansea City16.592 Rubin Kazań58.266 MŠK Žilina15.841 Sevilla FC55.105 Bursaspor14.900 Standard Liège45.880 FC Differdange 0313.945 Udinese42.829 Maccabi Hajfa13.575 Club Brugge36.880 Rapid Wiedeń13.075 Hapoel Tel Awiw29.575 Metałurh Donieck12.451 BK Häcken29.245 GD Estoril-Praia11.833 AS Saint-Étienne26.800 Breiðablik11.575 Lech Poznań23.650 Astra Ploeszti10.366 Trabzonspor21.400 Czornomoreć Odessa9.951 Dila Gori19.640 Vitesse9.945 Gefle IF17.366 Strømsgodset IF9.850 St. Johnstone16.835 Kubań Krasnodar9.266 FC Zürich 16.785
Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Hajduk Split8.916 Žalgiris Wilno5.975 FK Crvena zvezda8.425 Qarabağ FK5.708 Mladost Podgorica7.850 FK Vojvodina5.425 Asteras Tripolis7.800 Milsami Orgiejów5.175 Slovan Liberec7.745 AS Trenczyn5.125 FC Thun7.285 Malmö FF5.125 Śląsk Wrocław7.150 Kukësi5.066 Randers FC7.140 HNK Rijeka4.916 Motherwell7.038 FK Mińsk4.675 AO Ksanti6.800 Pandurii Târgu Jiu4.604 FK Jablonec6.745 Petrolul Ploeszti4.604 FK Ventspils6.658 Hapoel Ramat Gan4.575 Tromsø IL6.335 Botew Płowdiw3.566 FK Aktöbe6.191 NK Široki Brijeg3.316 Dynama Mińsk6.175
Pierwsze mecze
Rewanże
Runda play-off Do startu w rundzie play-off uprawnionych będzie 62 drużyny (w tym 29 zwycięzców III rundy i 14 przegranych III rundy eliminacji Ligi Mistrzów), z czego 31 będzie rozstawionych.
drużyny, które awansowały z III rundy kwalifikacyjnej drużyny, które odpadły w III rundzie kwalifikacyjnej do LM
Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Tottenham Hotspur69.592 AS Saint-Étienne26.800 Dynamo Kijów68.951 Dnipro23.951 SC Braga62.833 Trabzonspor21.400 VfB Stuttgart59.922 Real Betis17.605 Rubin Kazań58.266 Partizan Belgrad17.425 Sevilla FC55.105 Swansea City16.592 Standard Liège45.880 Eintracht Frankfurt15.922 Udinese42.829 Feyenoord13.945 Fiorentina42.829 Maccabi Hajfa13.575 Spartak Moskwa40.766 Rapid Wiedeń13.075 AZ Alkmaar39.445 FC Nordsjælland12.640 APOEL Nikozja35.366 GD Estoril-Praia11.833 Beşiktaş JK34.900 OGC Nice11.800 PAOK FC128.800 Sheriff Tyraspol11.533 Red Bull Salzburg28.075 Czornomoreć Odessa9.951 KRC Genk26.880
Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Kubań Krasnodar9.266 FK Vojvodina5.425 PAE Atromitos8.300 Dinamo Tbilisi5.333 IF Elfsborg8.125 Esbjerg fB5.140 Maccabi Tel Awiw8.075 FC Pasching5.075 Molde FK7.835 HNK Rijeka4.916 Slovan Liberec7.745 FK Mińsk4.675 Grasshopper Club Zurych7.285 Pandurii Târgu Jiu4.604 FC Thun7.285 Petrolul Ploeszti4.604 Śląsk Wrocław7.150 Astra Ploeszti4.604 SV Zulte Waregem6.880 FH4.083 FK Jablonec6.745 Dila Gori3.333 Apollon Limassol6.366 Skënderbeu Korcza2.833 Tromsø IL6.335 Žalgiris Wilno1.800 FK Aktöbe6.191 Nõmme Kalju1.191 FC Sankt Gallen5.785 Kukësi0.833 Qarabağ FK5.708
Pierwsze mecze
1522 sierpnia 201319:30 CET Kukësi 0:2(0:1) Trabzonspor Stadiumi Qemal StafaTirana, Albania Raport Mierzejewski Paulo HenriqueWidzów: 10 000<br/ >Sędzia: Stanisław Todorow 1622 sierpnia 201320:00 CET Tromsø IL 2:1(0:1) Beşiktaş JK Alfheim StadionTromsø, Norwegia Bendiksen Pritchard Raport Hugo AlmeidaWidzów: 4528<br/ >Sędzia: Alan Kelly 1722 sierpnia 201318:30 CET PAE Atromitos 1:3(0:0) AZ Alkmaar Stadion PeristeriAteny, Grecja Papadopulos Raport Guðmundsson JóhannssonWidzów: 8500<br/ >Sędzia: David Fernández Borbalán 1822 sierpnia 201318:00 CET Qarabağ Ağdam 0:2(0:1) Eintracht Frankfurt Stadion Tofiqa BəhramovaBaku, Azerbejdżan Raport MeierWidzów: 30 500<br/ >Sędzia: Szymon Marciniak 1922 sierpnia 2013 Maccabi Tel Awiw Odwołany PAOK FC 2022 sierpnia 201319:00 CET Esbjerg fB 4:3(1:2) AS Saint-Étienne Sport & Event ParkEsbjerg, Dania Ankersen van Buren Andreasen Raport Tabanou Hamouma PerrinWidzów: 11 478<br/ >Sędzia: Bobby Madden 2122 sierpnia 201320:00 CET Pandurii Târgu Jiu 0:1(0:0) SC Braga Cluj ArenaKluż-Napoka, Rumunia Raport YazaldeWidzów: 11 500<br/ >Sędzia: Florian Meyer 2222 sierpnia 201320:00 CET Hafnarfjarðar 0:2(0:1) KRC Genk KaplakrikiHafnarfjörður, Islandia Raport Vossen De CeulaerWidzów: 2400<br/ >Sędzia: Paweł Gil 2322 sierpnia 201318:00 CET FK Mińsk 0:2(0:0) Standard Liège Stadion NemanGrodno, Białoruś Raport Batshuayi BulotWidzów: 2467<br/ >Sędzia: István Vad 2422 sierpnia 201319:00 CET FC Sankt Gallen 1:1(0:1) Spartak Moskwa AFG ArenaSt. Gallen, Szwajcaria Mathys Raport MowsisjanWidzów: 18 000<br/ >Sędzia: Ovidiu Hațegan 2522 sierpnia 201321:00 CET Grasshopper Club Zurych 1:2(0:1) ACF Fiorentina Letzigrund StadionZurych, Szwajcaria Ngamukol Raport Cuadrado GómezWidzów: 15 000<br/ >Sędzia: Matej Jug 2622 sierpnia 201318:30 CET Maccabi Hajfa 2:0(1:0) Astra Ploeszti Kiryat Eliezer StadiumHajfa, Izrael Rayo Turgeman RaportWidzów: 11 900<br/ >Sędzia: Kevin Blom 2722 sierpnia 201320:45 CET Udinese Calcio 1:3(1:1) Slovan Liberec Stadio Nereo RoccoTriest, Włochy Gabriel Silva Raport Rybalka Delarge KušnírWidzów: 10 000<br/ >Sędzia: Tom Harald Hagen 2822 sierpnia 201318:00 CET Dinamo Tbilisi 0:5(0:2) Tottenham Hotspur Stadion Borysa PaiczadzeTbilisi, Gruzja Raport Townsend Paulinho Soldado RoseWidzów: 22 500<br/ >Sędzia: Pol van Boekel 2922 sierpnia 201321:30 CET GD Estoril Praia 2:0(2:0) FC Pasching Estádio António Coimbra da MotaEstoril, Portugalia Evandro Carlitos RaportWidzów: 2 178<br/ >Sędzia: Fehmi Bülent Yıldırım 3022 sierpnia 201319:00 CET Nõmme Kalju 1:3(0:2) Dnipro Dniepropetrowsk A. Le Coq ArenaTallinn, Estonia Toomet Raport Sełezniow Giuliano ZozulaWidzów: 2 462<br/ >Sędzia: Kristinn Jakobsson 3122 sierpnia 201320:30 CET Partizan Belgrad 1:0(0:0) FC Thun Stadion PartizanaBelgrad, Serbia Jojić RaportWidzów: 15 000<br/ >Sędzia: Serhij Bojko
Rewanże 129 sierpnia 201321:00 CET Feyenoord 1:2(1:1) Kubań Krasnodar Feijenoord StadionRotterdam, Holandia Pellè Raport Popow BucurWidzów: 45 000<br/ >Sędzia: Michael Oliver 229 sierpnia 201320:00 CET OGC Nice 1:0(1:0) Apollon Limassol Stade du RayNicea, Francja Cvitanich RaportWidzów: 18 000<br/ >Sędzia: Viktor Kassai 329 sierpnia 201318:00 CET FC Nordsjælland 0:1(0:0) IF Elfsborg Farum ParkFarum, Dania Raport BeckmannWidzów: 4629<br/ >Sędzia: Felix Zwayer 429 sierpnia 201321:30 CET Real Betis 6:0(2:0) Baumit Jablonec Estadio Benito VillamarínSewilla, Hiszpania Castro Beneš Matilla Molina Rodríguez Xavi Torres RaportWidzów: 27 351<br/ >Sędzia: Aleksiej Nikołajew 529 sierpnia 201317:00 CET Rubin Kazań 3:0(1:0) Molde FK Stadion CentralnyKazań, Rosja Prudnikow Eremenko Azmun RaportWidzów: 7500<br/ >Sędzia: Sascha Kever 629 sierpnia 201319:00 CET APOEL FC 1:2(0:1) SV Zulte Waregem Stadion GSPNikozja, Cypr Aloneftis Raport Habibou NaessensWidzów: 18 959<br/ >Sędzia: Andre Marriner 729 sierpnia 201318:00 CET Dynamo Kijów 5:1(3:1) FK Aktöbe Stadion OlimpijskiKijów, Ukraina Lens Bezus Mbokani Ideye Husiew Raport GeynrixWidzów: 70<br/ >Sędzia: Stephan Studer 829 sierpnia 201320:45 CET Śląsk Wrocław 0:5(0:2) Sevilla FC Stadion MiejskiWrocław, Polska Raport Rakitić Bacca Samperio PerottiWidzów: 42 000<br/ >Sędzia: Fırat Aydınus 929 sierpnia 201318:00 CET VfB Stuttgart 2:2(1:1) HNK Rijeka Mercedes-Benz ArenaStuttgart, Niemcy Gentner Marić Raport Benko MujanovićWidzów: 16 000<br/ >Sędzia: Martin Hansson 1029 sierpnia 201319:00 CET Sheriff Tyraspol 2:1(0:0) FK Vojvodina Bolshaya Sportivnaya ArenaTyraspol, Macedonia Jhulliam Fernando Raport LekovićWidzów: 5000<br/ >Sędzia: Tony Chapron 1129 sierpnia 201318:00 CET Dila Gori 0:3(0:1) Rapid Wiedeń Stadion im. Micheila MeschiegoTbilisi, Gruzja Raport Schaub Sabitzer BehrendtWidzów: 25 000<br/ >Sędzia: Cristian Balaj 1229 sierpnia 201319:30 CETPetrolul Ploeszti 2:1(0:0) Swansea City Stadionul Ilie OanăPloeszti, Rumunia Pirso Younés Raport LamahWidzów: 15 000<br/ >Sędzia: Michael Kukulakis 1329 sierpnia 201320:30 CET Žalgiris Wilno 0:2(0:0) Red Bull Salzburg LFF StadionWilno, Litwa Raport Kampl MeilingerWidzów: 5400<br/ >Sędzia: Fredy Fautrel