— компактний повнопривідний компактний кросовер SUV. Запущений у виробництво в Японії в 1994 році, для задоволення споживчого попиту, тих, хто хотів мати автомобіль, що поєднує в собі і переваги позашляховиків, такі як повний привід і підвищену вантажність, і переваги малих седанів, такі як маневровість і невеликі витрати палива. Перше покоління позиціонувалося компанією Toyota як молодіжний автомобіль для активного відпочинку, звідси і походження назви Recreation Active Vehicle, цифра «4» вказує на постійний повний привід.
Перше покоління (XA10; 1994—2000)
Перше покоління RAV4 було створено на базі Toyota Corolla. У виробництво був запущений кузов з трьома дверима. З 1995 р. почався випуск 5-ти дверних кузовів. На автомобіль встановлювали двигуни, об'ємом 2.0 літра, 3S-FE та 3S-GE потужністю відповідно 128/135 і 180 к.с. RAV4 першого покоління оснащувався 5-ст. механічною або 4-ст. автоматичною коробкою передач і мав привод або на передні, або на всі колеса. З 1998 р. RAV4 першого покоління отримав також версію кузова з тканинним дахом і пройшов незначний рестайлінг.
Основні «хвороби» першого покоління: підтікання верхнього сальника кермової рейки через 120—150 тис. пробігу (заміна сальника), наскрізна корозія горловини паливного бака через 100 тис. пробігу (заміна), підтікання переднього і заднього сальника колінвалу через 100 тис. пробігу (заміна одним блоком: ГРМ, помпа, обидва сальники, зчеплення з кошиком), ненадійна помпа охолоджувальної рідини (заміна через 100 тис. км, при максимальних навантаженнях може потекти і раніше), подушки редуктора (заміна кожні 150 тис.), залипання дросельної заслінки внаслідок нагару в системі випускного колектора через функціонування системи рециркуляції відпрацьованих газів (EGR) (хімічне розкоксування кожні 50 тис. км або заглушення EGR).
Двигуни 2.0 л 3S-FE Р4 128/135 к.с. 2.0 л 3S-GE Р4 177 к.с.
RAV4 EV
З 1997 по 2003 рік виготовлявся електомобіль Toyota RAV4 EV, що оснащався 24-ма NiMH акумуляторами по 95 ампер-годин кожен (27 кіловат-годин) і мав максимальний пробіг на одній зарядці 160−180 км і максимальну швидкість 120 км/год. Час заряду батареї становить близько 5 годин. Всього компанією випущено 1575 таких автомобілів.
Друге покоління (XA20; 2000—2005)
Друге покоління RAV4 додало в розмірах і комфорті та випускалося з 2000 по 2005 рік. Автомобіль представлений як в тридверній, так і п'ятидверній версії. За аналогією з першим поколінням RAV4 випускалися автомобілі з переднім приводом (в основному для ринку США і Японії) і постійним повним приводом. На автомобіль встановлювали бензинові двигуни об'ємом 1,8 л 1ZZ-FE (125 к.с. (передньопривідні автомобілі)), 2,0 л 1AZ-FE, 1AZ-FSE (150 к.с.), 2,4 л 2AZ-FE, 2AZ-FSE (163 к.с.), а також дизельний 2-літровий двигун D-4D (115 к.с.).
У 2003 році автомобіль модернізували.
Двигуни Бензинові 1,8 л 1ZZ-FE Р4 125 к.с. 2,0 л 1AZ-FE Р4 150 к.с. 2,4 л 2AZ-FE Р4 163 к.с. Дизельний 2,0 л 1CD-FTV Р4 115 к.с.
Третє покоління (XA30; 2005—2016)
RAV4 була перероблений для 2006 модельного року на абсолютно новій платформі і вперше представлена на Франкфуртському автосалоні 2005 року.
У Японії третє покоління RAV4 з'явилося у продажу в листопаді 2005 року. У США та Канаді в грудні 2005 року. Автомобіль побудований на повністю новій платформі. Кросовер позбувся тридверної версії і постійного повного приводу. Підключенням задніх коліс керувала багатодискова муфта. Для ринку США випускається подовжений варіант кузова з колісною базою 2660 мм, також є модифікація з 6-циліндровим двигуном робочим об'ємом 3.5 літра потужністю 273 к.с.
Третє покоління RAV4 пропонувалося у двох версіях: короткій або з довгою колісною базою. Модель з короткою колісною базою продавалася лише в Японії, Європі та Новій Зеландії (дизель тільки в Н. Зеландії), а RAV4 з довгою колісною базою продавався в Австралії, Новій Зеландії та Північній Америці. У порівнянні з попереднім поколінням, колісна база моделі з короткою колісною базою була збільшена на , а зовнішні розміри стали на довшими і на ширшими, ніж у попередньої моделі. Версія з подовженою базою має додатковий об'єм салону на 21% порівняно з попереднім поколінням і мала опціональний третій ряд для двох додаткових пасажирів (лише для Північної Америки та Японії). З 2007 року подовжений RAV4 також продавався поряд із коротшим аналогом у Японії як Toyota Vanguard, який використав передній дизайн із оновленою решіткою радіатора, бампера, капотом і фарами. Toyota припинила виробництво Vanguard у листопаді 2013 року на користь оновленого XU60 Harrier.
У 2010 році відбулася презентація оновленого RAV4.
Двигуни КодРоки виробництваМодельПотужністьКрутний момент1AZ-FE (2.0 VVT-i)2005-20122.0 l (1998 см³), (86.0×86.0мм) R4152 к.с. (112 kW), при 6000 об/хв194 Нм, при 4000 об/хв1AZ-FE (2.0 VVT-i)2007-2008 (Англ)2.0 l (1998 см³), (86.0×86.0мм) R4152 к.с. (112 kW), при 6000 об/хв194 Нм, при 4000 об/хв2AZ-FE2005-20122.4 l (2362 см³), (88.5×96.0мм) R4170 к.с. (125 kW), при 6000 об/хв 224 Нм, при 4000 об/хв2AR-FE2009-20122.5 l (2494 см³) R4181 к.с. (133 kW), при 6000 об/хв 233 Нм, при 4000 об/хв2GR-FE2005-20123.5 l (3456 см³), (94.0×83.0мм) V6273 к.с. (201 kW), при 6200 об/хв 333 Нм, при 4700 об/хв3ZR-FAE (2.0 Valvematic)2008-20122.0 l (1987 см³), (80.5×97.6мм) R4158 к.с. (116 kW), при 6200 об/хв 198 Нм, при 4400 об/хв2.0 D-4D2005-20062.0 l (1995 см³), (82.2×94.0мм) R4116 к.с. (85 kW), при 4000 об/хв 250 Нм, при 1800-3000 об/хв2.2 D-4D Diesel2007-20082.2 l (2231 см³), (86.0×96.0мм) R4136 к.с. (100 kW), при 3600 об/хв 310 Нм, при 2000—2800 об/хв2.2 D-4D Diesel 180 (Англ)20072.2 l (2231 см³), (86.0×96.0мм) R4177 к.с. (130 kW), при 3600 об/хв 400 Нм, при 2000—2600 об/хв2.2 D-4D, 2.2 D-CAT (Англ)2008-20122.2 l (2231 см³), (86.0×96.0мм) R4150 к.с. (110 kW), при 3600 об/хв 340 Нм, при 2000—2800 об/хв2.2 D-CAT2008-20122.2 l (2231 см³), (86.0×96.0мм) R4177 к.с. (130 kW), при 3600 об/хв 400 Нм, при 2000—2800 об/хв
RAV4 EV
З 2012 по 2014 рік виготовлявся електромобіль Toyota RAV4 EV другого покоління, що обладнувався батарею потужність 41,8 кВт*год та електричним двигуном потужністю 115 кВт (154 к.с.). Автомобіль мав максимальний пробіг на одній зарядці 180 км і максимальну швидкість 137 км/год. Час заряду батареї становить близько 5-6 годин.
Всього компанією випущено 1575 таких автомобілів.
Фейсліфт 2010
У 2010 RAV4 увійшов зі зміненою головною та заднєю оптикою, а решітка радіатора стала інтегрованою в передній бампер. На кермі кросовера з'явилися додаткові клавіші керування, в базову комплектацію увійшов лінійний аудіовхід мультимедійної системи. Гамма силових агрегатів і коробок передач не змінилася.
З 2010 року додалася версія з довгою (2660 мм) колісною базою, Toyota RAV4 III LWB. Довжина автомобіля становить 4625 мм. За рахунок збільшення відстані між осями зріс об'єм багажника, а простір між переднім і заднім рядами сидінь в новій версії RAV4 становить 865 мм (у базовій версії — 800 мм) .
Перший фейсліфт
Другий фейсліфт
Четверте покоління (XA40; 2013—2019)
Прем'єра RAV4 четвертого покоління відбулася на мотор-шоу в Лос-Анджелесі в кінці листопада 2012 року.
Продажі новинки стартували в січні 2013 року.Появился видеотизер нового поколения кроссовера Toyota RAV4 17.11.2012 Базовим двигуном як і раніше залишається 2,0 літровий бензиновий мотор, що видає 150 к.с., який агрегатується з шестиступеневою МКПП або варіатором. А ось замість двигуна 2,4 л (170 к.с.) тепер пропонується силовий агрегат об'ємом 2,5 л, потужністю 180 к.с., який працює в парі тільки з АКПП (такий же встановлюється на седан Camry). Також пропонується два турбодизеля: 2,0 л потужністю 124 к.с.Toyota RAV4 in LA: Sitzprobe — 03.12.2012 04.12.2012 та 2,2 л потужністю 150 к.с. Мы поговорили с создателем нового кроссовера Toyota RAV4 04.12.2012
Запасне колесо з п'ятої дверки перенесли в багажник. При цьому воно перестало бути повнорозмірним.
Рестайлінг 2016 року
У січні 2016 році RAV 4 модернізували, кросовер отримав ряд значних оновлень, нову передню і задню оптику, решітку радіатора, бампера, дизельний двигун 2.0 л виробництва BMW потужністю 143 к.с., нове оснащення тощо. Найсуттєвіше оновлення — випуск гібридної моделі, яка використовує 4-циліндровий двигун, 2.5 л 2AR-FXE Р4, який експлуатується в автомобілі Lexus NX. Ще одна новина 2016 року — RAV4 представляє нову спортивну комплектацію SE, яка відноситься до негібридних моделей. Комплектація SE має спортивну підвіску, 18-дюймові колеса, підрульові перемикачі передач, і унікальне оформлення інтер'єру та зовнішнього вигляду автомобіля. Висококласна комплектація Limited обладнана системою попередження про можливе зіткнення, системою попередження про зміну смуги руху, системою запобігання зіткнення з пішоходом, та радарним круїз-контролем.
Двигуни Бензинові 2.0 л 3ZR-FAE Р4 150 к.с. 195 Нм 2.5 л 2AR-FE Р4 180 к.с. 235 Нм Гібридний 2.5 л 2AR-FXE Р4 + електродвигун 197 к.с. 279 Нм Дизельні 2.0 л 1AD-FTV Р4 124 к.с. 310 Нм 2.0 л 2WW Р4 143 к.с. 320 Нм 2.2 л 2AD-FTV Р4 150 к.с. 340 Нм 2.2 л 2AD-FHV Р4 177 к.с. 400 Нм
П'яте покоління (XA50; 2018—2025)
В березні 2018 року на автосалоні в Нью-Йорку представлений кросовер Toyota RAV4 п'ятого покоління. На ринок США він вийде в кінці 2018 року, до Європи добереться в першому кварталі 2019 року. Для цього потрібно переналаштувати виробництво та адаптувати модель до наших умов. Як і передбачалося, RAV4 отримав дизайн в стилі концепту Toyota FT-AC, нову платформу TNGA-K і передовий комплекс безпеки Toyota Safety Sense 2.0.
Турбомоторів не з'явилося. У США паркетник буде доступний тільки з бензиновим 2.5 л і у вигляді гібрида, в якому той же двигун спарений з поліпшеним електромотором. Шестиступеневий «автомат» поступився місцем восьмидіапазонному, гібридний RAV4 комплектується варіатором. На інших ринках, включаючи український, кросовер збереже 2.0 л агрегат і механічну коробку.
Повний привід ґрунтовно перероблений. Додана система векторизації тяги Dynamic Torque Vectoring, яка перекидає назад 50 % крутного моменту і розподіляє його між лівим або правим колесами з власними муфтами для кращої керованості. Або ж відключає задню вісь заради економічності. При русі по снігу, бруду, піску або каменях допомагає система Multi-Terrain Select.
На Китайському ринку продається дещо змінена модель Toyota Wildlander, яка в Європі продається як Suzuki Across.
Toyota RAV4 пропонує вантажний відсік об'ємом 1061 л. Складання спинок задніх крісел збільшує простір багажника до 1976 л.
Рестайлінг 2021 року У вересні 2021 року Toyota показала оновлений RAV4 з новими світлодіодними фарами проекторного типу, легкосплавними дисками, які можуть бути сріблястими або чорними, портами для зарядки USB-C, а європейський ринок отримує новий варіант Adventure, який пропонується на інших ринках, таких як Японія, США та Австралія. Plug-in hybrid все ще доступні з потужністю до 306 к.с. і мають заявлений запас ходу на електромобілі 75 км (47 миль).
Toyota RAV4 2023 в усіх версіях отримав 7,0-дюймову частково цифрову панель приладів. Кросовер 2024 року стандартно оснащений бездротовими CarPlay і Android Auto та голосовим управлінням “Hey Toyota”.
Hybrid Гібридна схема в цілому подібна до колишньої: спереду працює ДВЗ з тяговим електродвигуном, сполученим з безступеневою трансмісією, ззаду — окремий електромотор. Сумарна віддача системи склала 222 к.с. (гібрид минулого покоління був 197-сильним). Розробники особливо підкреслюють зростання тяги на задній осі на 30 % (з 953 до 1300 Нм). Таким чином, система Electric AWD забезпечує перерозподіл тяги між передньою і задньою віссю в діапазоні від 100: 0 до 20:80. Як і раніше, тягова батарея на гібриді — нікель-металогідридна. Але вона компактніша і легша колишньою. Блок силової електроніки теж скинув вагу. Є можливість руху тільки на одній електротязі.